Aktuality

 • 13. 12. 2018

  PF 2019

  Vážení příznivci a voliči, děkujeme Vám za to, že jste nám umožnili i v dalším volebním období společně s koaličními partnery vést město Tišnov. Přejeme všem krásné svátky a vše nej, nej, nej do roku 2019.

 • 15. 11. 2018

  MĚSTO TIŠNOV MÁ NOVÉ VEDENÍ NA DALŠÍ VOLEBNÍ OBDOBÍ

  Dne 5.listopadu 2018 se uskutečnilo ustavující jednání Zastupitelstva města Tišnova po nedávných komunálních volbách.

 • 14. 10. 2018

  JEDNÁNÍ O VZNIKU KOALICE V TIŠNOVĚ

  V uplynulých dnech probíhala celá řada jednání, kdy se Místní Občanský Spolek Tišnováků (MOST) setkal se všemi subjekty, které získaly mandát v zastupitelstvu města.

 • 7. 10. 2018

  K výsledkům komunálních voleb 2018 v Tišnově

  V sobotu 6.10.2018 skončily komunální volby a ve večerních hodinách byly známy i jejich výsledky. Výsledky velmi překvapivé a dlouho nevídané. Zvítězil spolek MOST, který získal v zastupitelstvu většinu 8 mandátů, druhé místo s velkým odstupem obsadilo hnutí ANO se 2 mandáty a s dalším odstupem se umístili KDU-ČSL, ODS, STAN, ČSSD a SZ, všichni shodně s 1 mandátem. Výsledku voleb napomohl do jisté míry i fakt, že KSČM a NOTa jen těsně o pár hlasů neprošli do zastupitelstva a jimi získaných téměř 10% hlasů přepočtených na mandáty bral z velké části vítěz.

 • 1. 10. 2018

  Jak nejlépe upravit při volbě volební lístek?

  Každý z voličů má při nadcházejících komunálních volbách tři možnosti, jak může svůj volební lístek upravit. Pokud si přejete podpořit naše hnutí nebo našeho kandidáta, přečtěte si prosím následující řádky.

 • 1. 10. 2018

  Jak vidí naši kandidáti Tišnov?

  Protože nová doba přináší nové výzvy, rozhodli jsme se i my přispět krátkým videem, ve kterém odpovídají naši kandidáti na otázky, které by i Vás mohly zajímat.

 • 30. 9. 2018

  Priority ANO v Tišnově pro roky 2018-2022

  V uplynulých dnech byly v Tišnově a jeho místních částech distribuovány materiály, ve kterých Vás seznamujeme jak s jednotlivými kandidáty, tak našimi prioritami. A protože máme informace, že někdo tyto materiály neobdržel, zveřejňujeme je i na našem webu.

 • 30. 9. 2018

  Při běhu do schodů soutěžili kandidáti i návštěvníci parku

  Letošní kampaň ANO v Tišnově se nesla ve znamení netradiční akce - s občany jsme se potkali v Parku pod kostelem.

 • 13. 9. 2018

  Běh do schodů v Parku pod kostelem - 22.9.2018

  V rámci předvolební kampaně se můžete sejít s kandidáty hnutí ANO na akci, která nebude klasickým mítinkem, ale kombinací sportovní a snad i trochu zábavné akce "Běh do schodů s ANO".

 • 13. 9. 2018

  Představujeme lídra kandidátky Václava Šikulu

  V rámci předvolební kampaně jsme se rozhodli (bez ohledu na pořadí) představit blíže několik čelních kandidátů do zastupitelstva města. Posledním podrobněji představeným kandidátem je současný místostarosta Tišnova Ing. Václav Šikula

 • 6. 9. 2018

  Představujeme Lenku Knechtovou

  V rámci předvolební kampaně jsme se rozhodli (bez ohledu na pořadí) představit blíže několik čelních kandidátů do zastupitelstva města. Tito nám v následujících dnech zodpoví několik jednoduchých otázek.

 • 6. 9. 2018

  Volební plakáty jsou ve výrobě

  Návštěvníci našich webových stránek se mohou jako první seznámit s volebními plakáty, resp. bannery, které budou rozmístěny na několika místech napříč městem. V kampani se snažíme vystupovat věcně a slušně. Snad se vám naše upoutávky budou líbit.

 • 2. 9. 2018

  Představujeme Jarmilu Ondrovou

  V rámci předvolební kampaně jsme se rozhodli (bez ohledu na pořadí) představit blíže několik čelních kandidátů do zastupitelstva města. Tito nám v následujících dnech zodpoví několik jednoduchých otázek.

 • 2. 9. 2018

  Představujeme Štěpána Pilného

  V rámci předvolební kampaně jsme se rozhodli (bez ohledu na pořadí) představit blíže několik čelních kandidátů do zastupitelstva města. Tito nám v následujících dnech zodpoví několik jednoduchých otázek.

 • 23. 8. 2018

  Informace o číslech politických stran v Tišnově a přehled všech kandidátů

  Losování pořadí volebních stran v Tišnově proběhlo dne 23.8.2018 v 10.00 hod. Při losování byla jednotlivým kandidujícím subjektům přiřazena tato čísla:

 • 19. 8. 2018

  Jak vidím budoucnost ANO v Tišnově v dalším volebním období?

  Předseda místní organizace hnutí ANO v Tišnově letos v komunálních volbách nekandiduje, přesto hodlá udělat vše pro úspěch jednotlivých kandidátů. Jak tedy vidí Roman Skřepek šance hnutí ANO v místních komunálních volbách?

 • 19. 8. 2018

  Navštivte druhou část Parku pod kostelem

  Již prvního září 2018 se otevře pro veřejnost Farská zahrada, která tvoří druhou část nově dokončeného parku. Nenechte si ujít jeho návštěvu.

 • 19. 8. 2018

  Seznam kandidátů pro komunální volby 2018 v Tišnově

  Už před několika dny byly zaregistrovány kandidátní listiny ANO 2011 v Tišnově. V přehledu se můžete podívat, kdo zde hodlá zastupovat zájmy občanů v říjnových volbách.

 • 1. 8. 2018

  Kandidátní listina pro komunální volby 2018 odevzána

  V pondělí 30.7.2018 byla volebním zmocněncem hnutí ANO odevzdána kandidátka pro komunální volby ve Městě Tišnově.

 • 1. 8. 2018

  Jak jsme se poprali s problematikou bezpečnosti a veřejného pořádku?

  Toto téma bylo v Tišnově něčím novým, neboť teprve před 4 lety vznikla v Tišnově jednotka městské policie, která měla nejprve jednoho, potom asi po dobu dvou let jen dva členy. Přesto se domníváme, že cesta, kterou jsme se vydali byla správná a většina zodpovědných občanů investici do zvýšení bezpečnosti a veřejného pořádku uvítala.